Upravit stránku
6 tipů, jak dosáhnete rovnováhy mezi pracovním a osobním životem
Do Vánoc zbývá pár posledních dní a vás chytá panika, že ještě nemáte všechny dárky? Máme tip na 5 vánočních dárků, které můžete v klidu objednat na poslední chvíli. Vyhněte se stresujícímu návalu lidí v obchodech a frontám na volné košíky. Nakupte pěkně pohodlně od pracovního stolu. S naším výběrem nešlápnete vedle a podpoříte své blízké na cestě ke spokojenějšímu a produktivnějšímu životu.

1* Kniha

Namísto klasické knihy, pro kterou byste museli běžet do knihkupectví, kupte svým blízkým audioknihu, kterou si mohou příjemně zkrátit čas třeba při řízení auta či uklízení. Audioknihu na několik kliknutí koupíte třeba na Audiotéce či Kosmasu ‒ vybírat můžete ze spousty žánrů podle vkusu obdarovaného. Kvalitní rozvojové a vzdělávací audioknihy najdete i u oblíbeného nakladatelství Jan Melvil.

Pokud se nechcete vzdát čtení, dosáhnete stejného výsledku i s elektronickou knihou.

Náš tip: Designérem vlastního života

2* Školení či kurz

Dává si někdo z vašich blízkých každý rok předsevzetí, že letos už konečně zapracuje na své angličtině / francouzštině / němčině? Podpořte ho koupí dárkového poukazu na jazykový kurz.

Nebo mu vyberte školení, kde rozvine své kariérní schopnosti či se naučí něco úplně nového. Na Seduo najdete spoustu kurzů zaměřených na jazyky, počítačové dovednosti, leadership či marketing. Díky vašemu dárku se obdarovaný konečně naučí s Photoshopem nebo hladce ovládne projektové řízení.

Náš tip: Kurz Konec prokrastinace

3* Méně práce & více času

Ač to zní pateticky, tak nejcennější věcí, kterou máme, je čas. Darujte svému podnikateli 10 hodin volného času navíc. Jak? Obdarujte ho dárkovým voucherem na služby externí asistentky, která za něj protřídí e-maily, udělá daňové přiznání či zaběhne na všechny potřebné úřady. Voucher je na na 10 hodin práce a využít se dá na celou škálu činností, které OFFICE to go nabízí. Uvolní ruce i tomu nejzaneprázdněnějšímu podnikateli.

Na co se dá voucher využít:

  • vyřizování emailů a zmeškaných hovorů
  • komunikaci se zákazníky
  • návštěva úřadů a pošty
  • sestavování a kontrolu smluv
  • zajištění jazykových překladů
  • správa kalendáře a plánování schůzek
  • vyhledávání nabídek a tvorbu poptávek
  • vyřizování objednávek a reklamací v e-shopu
  • … a spoustu dalšího.

4* Odpočinek

Máte v okolí někoho, kdo se nedokáže zastavit? A neumí si na sebe udělat čas? Darujte mu poukaz na wellness proceduru, během které si odpočine,permanentku do fitka či cyklistický kemp s mistrem světa. Pečovat o své tělo je dnes důležitější než kdy dřív. Může vás hřát u srdce, že dáváte nejen hezký zážitek, ale i kus zdraví.

Nejste si jistí výběrem? Darujte univerzální poukaz do wellness centra v určité hodnotě. A nechejte na obdarovaném, ať si z nabídky vybere.

Náš tip: Voucher na služby trenéra joggingu

5* Výživový poradce

Máte v okolí věčného dietáře? Nebo někoho, kdo jen chce začít jíst zdravě a neví, jak na to? Pomožte mu na jeho cestě a darujte voucher na konzultaci odborného výživového poradce. Motivaci k zdravému životnímu stylu sice musí najít každý sám v sobě, ale za postrčení ke zdravějšímu životnímu stylu vám bude obdarovaný vděčnější než za sadu kosmetiky se sprchovým gelem.