Upravit stránku

Jsme moc rády, když jsou klienti s našimi službami a přístupem k práci spokojeni. A ještě raději, když se o své zkušenosti podělí s ostatními. Děkujeme. Vaše zpětná vazba je pro nás motorem a novou energií k dalšímu vylepšování služeb OFFICE to go.

logo ketomix

Nadšení i ve 23 hodin

Rozhodli jsme se nabízet našim klientům zákaznickou podporu každý den až do 23h i o víkendech, protože je to pro ně zásadní. Řešit to celé interně by nám zabralo spousty času, takže jsme využili služeb OfficeToGo. Obě asistentky se velmi rychle zaučily a fungují skvěle. Oceňuji i nadšení, které v souvislosti s naší spoluprací projevují.

David Herold, Ketomix.cz
obrazek-logo-baki

Volnost při cestování

Jsem neustále na cestách, velmi často se věnuji svým klientům i v zahraničí a doslova jsem pořád „v jednom kole“. Proto jediná šance, jak nezabřednout v elektronických a papírových povinnostech, je pro mě volba pomoci od asistentky OFFICE to go.

David Bakeš, osobní trenér, bývalý SBX reprezentant
obrazek-logo-Pure

Profesionalita a pružnost

S asistentkou OFFICE to go spolupracujeme již dlouho. Za tento čas se asistentka stala nepostradatelným článkem našeho týmu. Oceňujeme především široké spektrum služeb od administrativy, přes jednání s úřady až po pomoc s organizací eventů. Vyzdvihnout musíme také pružné a okamžité reakce na nenadále situace, takové profesionální jednání jsme nenalezli nikde jinde!

Ondřej Kůna, Pure hair studio
obrazek-logo-joga-namaste

Společná cesta marketingem

Jóga je pro mě skutečná "Cesta", která vede krajinou, jmenuje se život a je úžasná. Pro mě je úžasná i díky OFFICE to go. Tuhle cestu jsem zvolila, protože nechci trávit čas tím, čemu tolik nerozumím - reklamě a online marketingu. Propojení s asistentkou z Officu byla skvělá volba.

Lenka Belančíková, Namaste joga
obrazek-logo-Tobiko

Láska k práci

Ráda spolupracuji s lidmi, kteří milují svojí práci tak jako já... proto jsem si vybrala OFFICE to go.

Radka Čemová, TOBIKO food
logo společnosti imofa

Asistentka i pro asistentky

Asistentky našeho autosalonu jsou přetížené evidencí a archivací dokumentů. Sázka na posilu z OFFICE to go se vyplatila. Rychle se adaptovala, můžeme se na ni spolehnout a zvládá mnohem více práce, než jsme původně plánovali.

Lukáš Havlas, I M O F A, spol. s.r.o.
foto pan Michal Filicko

Ďakujem

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vaše služby. Vďaka Vám sme strávili nádherný večer v Slovinsku, kde bolo veľmi náročné nájsť otvorenú reštauráciu, kde by mali Štedrovečernú večeru - aj keď som nemal čas to zariadzovať. Vďaka Vám sme mali tú najkrajšiu večeru, v krásnom prostredí pri jazere, kde bola skvelá obsluha, dokonalé jedlo. Preukázali ste profesionalitu a ochotu robiť "extra mile”. Ušetrili ste mi hromadu času a každá koruna za to stála. Rád by som si Vaše služby vyskúšal aj v pracovnom svete.

Michal Filičko
logo společnosti čez esco

Dobrá volba

Paní Marcela byla naší společností najata na 2 týdny aby zastoupila nemocnou kolegyni. Její dlouhodobé zkušenosti, informovanost o naší firmě, empatie, pozitivní nálada, flexibilita, pracovní tempo a přístup nejen mě, ale i mé náročné kolegy přesvědčily o tom, že jsem vybrala kvalitní firmu a velkého profesionála.

Petra Pokorná, ČEZ ESCO, a.s.
logo společnosti starmans

Jsme spokojeni

Ještě jednou Vám velice děkuji za jednání u nás. Byla jste skvělá ...:-)
Ráda bych, pokud by se jednalo opět o takové jednání, se znovu na Vás obrátila.
Přeji Vám krásné léto.

Božena Šimáková, Starmans elecronics s.r.o.
obrazek-logo-tivo

Podpora sekretariátu

Příjemná spolupráce s OFFICE to go, a to díky spolehlivosti, dochvilnosti, přizpůsobivosti, ochotě a vstřícnosti. Velmi oceňuji samostatnost při zpracování zadaného úkolu. S asistentkou se na zajištění práce pro sekretariát výborně spolupracovalo. 

Daniela Černá, TIVO s.r.o.