Upravit stránku

Soutěž o voucher na zážitek "na den reprezentantem" s Fotbalovou asociací České republiky, který výherce uplatní výhradně ve dnech 15.6., 17.6., nebo 21.6.2021.

1. Pořadatelem soutěže je OFFICE to go s.r.o., se sídlem v Praze, ulice Návršní 2030/8, 140 00, IČO: 25115804, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, Spis. zn.: C 244675.

2. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli nikoliv Facebooku. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směřovány pořadateli nikoliv Facebooku.

3. Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba, která splní podmínky účasti v soutěži (dále jen „účastník“). Účastník nemusí být zákazníkem pořadatele.

Podmínky zařazení do losování

1. Podmínkou účasti v soutěži je vložení komentáře a sledování účtů dle pokynů v soutěžním příspěvku (nebo v popisku pod soutěžní fotografií).

2. Do vyhodnocení soutěže nebudou zařazeny komentáře, které tyto pokyny nesplní.

3. Do vyhodnocení soutěže nebudou zařazeny komentáře, které budou obsahovat vulgarismy nebo sexistické urážky.

Výhra

1. Vylosováni budou celkem čtyři výherci – dva na Facebooku a dva na Instagramu.

Vyzvednutí výhry

1. O vyzvednutí výhry bude výherce informován v komentářích pod soutěžním příspěvkem (nebo pod soutěžní fotografií).

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo jakýchkoliv organizačních změn, jakož i zásahu do pravidel soutěže a právo kdykoliv soutěž ukončit bez náhrady, a to po celou dobu trvání soutěže.

V Praze 4. 6. 2021